مقالات

راهکارهایی برای افزایش طول عمر پکیج

برای افزایش طول عمر پکیج دیواری چه کاری باید کرد؟

برای افزایش طول عمر پکیج دیواری چه کاری باید کرد؟

افزایش طولانی عمر پکیج ها کاملا بستگی به استفاده صحیح شما دارد و این استفاده صحیح به شما کمک میکند تا مدت زمان زیادی از پکیج خود بدون خرابی استفاده کنید.

افزایش عمر پکیج چگونه امکان پذیر است؟

برای افزایش طول عمریک پکیج دیواری درجه آن باید کمتر از ۶۰ درجه باشد پس شما باید همیشه سعی داشته باشید که این دما از ۶۰ درجه بیشتر و کمتر نشود. همیشه در موقع خرابی سریعا آن را به طور کاملا صحیحی سرویس کنید تا خرابی به طور جدی آسیب به دستگاه نزند. در پکیج ها، پمپ آب یکی از گران ترین تجهیزات آن است که در برابر خراب شدن آن باید هزینه زیادی را بپردازیم.

در ادامه این مقاله مهم در سایت دماکده چند راهکار برای افزایش طول عمر پکیج دیواری نوشته شده که برای شما قابل مطالعه میباشد.

چند راهکار برای افزایش طول عمر پکیج دیواری

 1. درجه آب را به درستی تنظیم کنید
 2. دمای رادیاتور کاملا تنظیم شده باشد
 3. از پمپ محافظت شود
 4. از رسوب گیری جلوگیری کنید
 5. مراقب یخ زدگی باشید
 6. از تجهیزات گرمایشی استاندارد استفاده کنید
 7. دودکش مناسبی برای پکیج در نظر بگیرید

راهکارهایی که در مطالب بالا ذکر کردیم بسیار مهم است و به شما کمک میکند تا از خرابی زودرس پکیج خود جلوگیری کنید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از دستگاه خود استفاده کنید.

برای جلوگیری از خرابی پی در پی و نیاز نداشتن به سرویس باید برای استفاده از پکیج نکات طلایی را رعایت کنید که ما در بازرگانی دماکده این نکات را ذکر میکنیم و توضیحات مختصری به شما میدهیم تا به شما کمک کند که دستگاه سالمی داشته باشید.

نکات طلایی برای استفاده صحیح از پکیج های دیواری

 1. چک کردن ورودی پکیج
 2. بررسی به موقع دودکش
 3. چک کردن پمپ آب
 4. بررسی صافی های آن
 5. خاموشی به موقع و موقت

در پکیج ها، پمپ آب یکی از گران ترین تجهیزات آن است که در برابر خراب شدن آن باید هزینه بیشتری بپردازیم.

اگر قرار است برای مدت طولانی در منزل نباشید باید حتما قبل از ترک کردن منزل دستگاه را به طور کامل خاموش کنید تا اتفاقی برای دستگاه نیفتد.

در حالت کاملا عادی پکیج هایی که در هوای آزاد قرار دارند در صورت روشن شدن بصورت کاملا اتوماتیک دمای آب را چک میکند و در صورتی که دمای پکیج به حداقل رسید پمپ آب آن فعال شده و آب در آن به گردش می افتد.

دلیل عمده خرابی پکیج ها مربوط به وورودی آنها است و ما باید سعی داشته باشیم به صورت کاملا دوره ای ورودی ها را چک کنیم.

جمع بندی

در مقاله بالا خواندید که چطور مشکل خود را در خصوص بروز اشکال حل کنید. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که شما برای جلوگیری از بروز این مشکلات باید هر چند وقت یک بار دستگاه خود را چک کنید و اگر مشکلی بود قبل از خرابی جدی تر توسط یک متخصص این موضوع را حل کنید.

سخن پایانی

ما در مجموعه بازرگانی دماکده قصد داریم به شما مطالبی در خصوص افزایش طول عمر پکیج دیواری بگوییم که برای شما کاربردی است و در هنگام خرابی به شما کمک میکند تا انتخاب آگاهانه ای در خرید پکیج دیواری مناسب داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس 09131615848  مهندس ایازی تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *