1- انتخاب سیستم فشار قوی پمپاژ (تعیین بارفشار و دبی پمپاژ)
2- انتخاب و طراحی سیستم فیلتراسیون مناسب قبل از ورود به ایستگاه پمپاژ برای حفاظت از گرفتگی و خوردگی میست ها (مه پاش ها).
3- انتخاب تعداد نازل مورد نیاز و فواصل نصب بهینه آن ها
4- اتخاب و شبکه بندی رابط ها جهت استهلاک کمتر لوازم و بهینه کردن شبکه
گرما و استرس گرمایی یکی از مشکلاتی است که در فصل گرم یا حتی سرد در گلخانه ، مرغداری ، ویلا ، باغ تالار ، رستوران ، محل های پذیرایی ، گاوداری ، فضای سبز ، کارخانجات لاستیک سازی ، پتروشیمی و سایر موارد نیاز به یک روش برای خنک سازی کم هزینه را لازم و ضروری می کند. سیستم رطوبت ساز نازلی یا همان سیستم مه پاش نازلی(سیستم مهپاش سرد) یک روش مناسب برای خنک کردن ، ایجاد رطوبت و حتی کاهش گرد و خاک می باشد. سیستم میست یا فوگر نازلی مهپاش با نازل مه پاش کار می کند یک روش کم هزینه و ساده است که علاوه بر برآورده کردن رطوبت محیط باعث کاهش دما به میزیان قابل ملاحظه ای می گردد.
سیستم مهپاش نازلی(سیستم میست) با استفاده از الکترو پمپ ، شیلنگ فشار قوی سیم دار پرسی یا پلی آمید ، نازل مه پاش ضد چکه ، تابلو کنرل دیجیتالی رطوبت یا تایمری و سیستم فیلتراسیون کار می کند. در سیستم رطوبت ساز ساز مه ساز نازلی(میست)، آب با فشار الکترو پمپ وارد سیستم مه پاش شده و نازل مه پاش آب را پودر و تبدیل به مه می کنند. این کار باعث کم شدن گرماس هوا و خنک سازی محیط می شود.
در مواردی مانند کارگاه های چوب بری ، چاپ و انتشاراتی ها و برخی موارد دیگر این سیستم مه پاش برای کاهش گرد و خاک نیز استفاده می شود.
استفاده از سیستم مهپاش (سیستم مه پاش) در باغ ویلا ها و رستوران و تالار و فضای سبز باعث ایجاد هوای خنک و مطبوع و همچنین منظره زیبا می گردد.
استفاده از سیستم مه پاش(مه ساز) یا همان رطویت ساز نازلی در مرغداری و گاوداری، گلخانه ، سالن پرورش قارچ استرس گرمایی را کاهش، رطوبت محیط را افزایش و بر حسب مورد مزایایی دیگری نیز دارد. استفاده از نازل مهپاش با منفذ بسیار ریز و کمتر از میلی متر در سیستم مهپاش باعث می شود که آب خارج شده از نازل مه پاش به صورت مه و ابر خارج و بستر را خیس نکند. تابلو کنترل سیستم مه پاش نیز باعث کنترل هوشمند با رطوبت سنج یا تایمر یا هر دو آنها می شود. به این ترتیب می توان با استفاده از نازل مه پاش یک سیستم مه ساز مناسب و کم هزینه برای خنک کردن ایجاد کرد.

5-pic 2 mist
طراحی و اجرای سیستم های رطوبت زدا (میست و مه پاش)
با توجه به نیاز کاربرد با دو سیستم:
1- لوله های فشار قوی پلی آنید و اتصالات فیتنگی و
2- لوله و اتصالات مهره و دنباله ای قابل ارائه می باشد. این شرکت با توجه به داشتن نیروهای متخصص نسبت به طراحی این سیستم ها اقدام می نماید. از جمله:
i. انتخاب سیستم فشار قوی پمپاژ (تعیین بارفشار و دبی پمپاژ)
ii. انتخاب و طراحی سیستم فیلتراسیون مناسب قبل از ورود به ایستگاه پمپاژ برای حفاظت از گرفتگی و خوردگی میست ها (مه پاش ها).
iii. انتخاب تعداد نازل مورد نیاز و فواصل نصب بهینه آن ها
iv. اتخاب و شبکه بندی رابط ها جهت استهلاک کمتر لوازم و بهینه کردن شبکه
گرما واسترس گرمایی یکی ازمشکلات یا ستکه درفصل گرم یا حتی سرد در گلخانه، مرغداری، ویلا، باغ تالار، رستوران، محلهای پذیرایی، گاوداری، فضای سبز، کارخانجات لاستیک سازی،پ تروشیمی وسایر موارد نیاز به یک روش برای خنک سازی کم هزینه را لازم و ضروری می کند. سیستم رطوبت ساز نازلی یا همان سیستم مهپاش نازلی(سیستم مهپاش سرد) یک روش مناسب برای خنک کردن، ایجادرطوبت و حتی کاهش گرد و خاک می باشد. سیستم میست یا فوگر نازلی مهپاش با نازل مهپاش کار می کند یک روش کم هزینه و ساده است که علاوه بر برآورده کردن رطوبت محیط باعث کاهش دما به میزیان قابل ملاحظه ای می گردد.
سیستم مه پاش نازلی(سیستم میست) با استفاده از الکتروپمپ، شیلنگ فشار قوی سیم دار پرسی یا پلی آمید، نازل مه پاش ضدچکه، تابلوکنرل دیجیتالی رطوبت یا تایمری و سیستم فیلتراسیون کار میکند. درسیستم رطوبت ساز مه ساز نازلی(میست)، آب با فشار الکتروپمپ وارد سیستم مه پاش شده و نازل مه پاش آب را پودر و تبدیل به مه می کنند. این کار باعث کم شدن گرما هوا و خنک سازی محیط می گردد.
استفاده از سیستم های مه پاش در باغ و ویلاها و رستوران ها و تالار ها و فضای سبز باعث ایجاد هوای خنک و مطبوع و همچنین منظره ای زیبا می گردد.

    سبد خرید

    ورود