نمایش 1–12 از 14 نتیجه

کولر گازی

کولر گازی

امروزه با افزایش دما در مناطق مختلف خرید یک کولر گازی مناسب و با کیفیت تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی بسیار از مردم شده است. خرید کولر گازی نیاز به داشتن اطلاعاتی اولیه درباره انواع موتور، ظرفیت و امکانات آن دارد. البته شما میتوانید با دریافت مشاوره درباره خرید کولر گازی از بازرگانی دماکده به شماره 09131615848 نیاز خود را پیدا کنید.

کولر گازی در انواع مختلفی در بازار موجود است اما ما در این توضیحات بیشتر میخواهیم به خرید کولر گازی، انواع کولر گازی از نظر ظرفیت و قیمت کولر گازی بپردازیم. با بازرگانی دماکده تا انتهای این توضیحات همراه باشید.

خرید کولر گازی

هوای گرم تابستان باعث شده است که بسیاری از خانه هایی که قبلا با کولر آبی هم خنک می شدند دیگر نیاز به خرید کولر های گازی با حجم و کیفیت بالاتر پیدا کنند. بسیاری هنوز هم در خانه های خود از کولر گازی قدیمی استفاده می کنند. عیب بزرگ کولر گازی قدیمی مصرف بسیار بالاتر از کارکرد آن است به حدی که به سیم کشی و کنتور و فیوز ها آسیب زده میشود.

اما شاید بهتر باشد بدانید که امروزه با بروز شدن تکنولوژی های ساخت کولر گازی مصرف آن بسیار پایینتر آمده است و دیگر مانند قبل همه کولر گازی ها پرمصرف و مضر برای سیم کشی های ساختمان و کنتور خانه نیستند. کولر های گازی که امروزه در بازار یافت میشوند اکثرا کولر گازی کم مصرفی هستند که آمپر بسیار کمتری از کنتور خانه می کشند و مصرفی بهینه و مطابق کارکرد کمپرسور خود دارند.

انواع کولر گازی

در این بخش از توضیحات صفحه خرید کولر گازی بازرگانی دماکده درباره خرید انواع کولر گازی توضیح دادیم و به مشخصات برخی کولر های گازی که بصورت عمومی خرید میشوند نیز پرداختیم. کولرهای گازی بصورت عمومی از انواع 12 هزار، 24 هزار و 30 هزار و تا 36 هزار در بازار هستند و در فروشگاه دماکده نیز میتوانید مشاهده و خریداری کنید.

در لیست زیر برایتان انواع کولر گازی را لیست کردیم:

  • کولر گازی 12 هزار
  • کولر گازی 24 هزار
  • کولر گازی 30 هزار
  • کولر گازی 36 هزار

انتخاب و خرید کولر گازی عموما بر اساس متراژ ساختمان و محیط شما صورت می گیرد بطور مثال یک کولر گازی 12 هزار اصلا برای یک خانه 70 متری مناسب نیست و فضای کمی را میتواند خنک کند و به موتور آن نیز فشار زیادی تحمیل میشود تا فضای شما را بتواند کمی خنک کند. اما خرید کولر گازی 30 هزار یا 24 هزار برای یک خانه60-70 متری مناسب است.

در یک مقاله برایتان در مورد خرید کولر گازی بر اساس متراژ خانه توضیح دادیم که میتوانید این مقاله را از لینک زیر مطالعه فرمایید:

انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ خانه

قیمت کولر گازی

قیمت کولر های گازی بر اساس انواع برند، ظرفیت و کیفیت و امکانات آن تعیین میشود. اگر بخواهیم برایتان با یک مثال توضیح درباره قیمت کولر گازی را شروع کنیم میتوانید به این اشاره کنیم که کولر گازی 12 هزار نسبت به کولر گازی 24 هزار بسیار قیمت مناسب تری دارد و کولر گازی 24 هزار نیز نسبت به کولر گازی 30 هزار ارزانتر است و این به ظرفیت کولر گازی بر میگردد.