نمایش 1–12 از 35 نتیجه

رادیاتور

رادیاتور

امروزه با توجه به مدرن شدن روزانه دستگاه های تهویه هوا و گرمایش و سرمایشی چندسالی یکبار سیستم های جدید گرمایشی مورد استفاده مردم قرار می گیرد و در بازار نیز عمده فروشنده ها و فروشگاه ها نیز اقدام به عرضه این سیستم های جدید گرمایشی می کنند. در این توضیحات ما در فروشگاه رادیاتور دماکده به توضیح درباره این وسیله گرمایشی بصرفه پرداختیم.

خرید رادیاتور

جهت خرید رادیاتور بهتر است که نکاتی را هنگام خرید خود بدان دقت کنید که در ادامه برایتان توضیح دادیم.

اندازه رادیاتور

اندازه رادیاتور یکی از ویژگی هایی است که باید هنگام خرید خود بدان دقت داشته باشید. رادیاتور برای محیط های بزرگ باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا بتواند فضای مدنظر شما را گرم کند. بهتر است که هنگام خرید رادیاتور خود با گرفتن مشاوره از فروشنده رادیتور خود محصولی که برای محیط شما بهتر است استفاده شود را انتخاب کنید.

نوع رادیاتور

رادیاتور ها در انواع آلومینیومی و فولادی یا مسی در بازار هستند که البته نوع آلومینیومی و فولادی پراستفاده تر و محبوب تر هستند، هر نوع رادیاتور مزایا و معایب خاص خود را دارد. به طور مثال رادیاتور های آلومینیوم بسیار سبک و کارآمد هستند اما کمی قیمت بالاتری دارند، در سمتی دیگر رادیاتور های فولادی هستند که بادوام تر و مقرون به صرفه هستند اما میتوانند مانند رادیاتور های آلومینیومی کارآمدی بالا را نداشته باشند.

ویژگی های رادیاتور

برخی از رادیاتور ها ویژگی هایی مانند تهویه مطبوع و برنامه ریزی یا کنترل دما دارند، هنگام خرید یک رادیاتور خوب باید به این مورد دقت کنید که شما به این امکانات نیاز دارید یا امکانی اضافه و بدون کاربرد برای شما هستند.

قیمت رادیاتور

قیمت رادیاتور ها با توجه به اندازه آن، ابعاد، حجم آن و کیفیت و برند و جنس آن که از نوع آلومینیوم یا فولادی باشد بستگی دارد. بطور مثال قیمت رادیاتور های آلومینیومی به دلیل داشتن جنس بهتر بالاتر می باشند و قیمت رادیاتور های فولادی قیمت مناسب تری دارند.

انواع رادیاتور

انواع رادیاتور ها از نظر جنس و نوع را در توضیحات زیر برایتان شرح دادیم که میتوانید مطالعه نمایید.

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور های آلومینیومی نوعی از رادیاتور ها هستند که از جنس آلومینیوم هستند و یک فلز سبک و بادوام هستند و به خوبی گرما را منتقل می کنند، رادیاتور های آلومینیومی نسبت به رادیاتور فولادی یا مسی کارآمد تر هستند و فضای بیشتری را گرم می کنند.

رادیاتور فولادی

رادیاتور های فولادی بسیار با دوام و مقرون به صرفه هستند، این نوع از رادیاتور ها نیز از انواع شکل و طرح های مختلفی برخوردارند و در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید میشوند.

رادیاتور پنلی

رادیاتور پنلی نوعی رایج از رادیاتور های مدرن امروزی است که از فولاد یا آلومینیوم ساخته میشوند و دارای یک سطحی صاف هستند. رادیاتور پانلی از رایج ترین نوع رادیاتور های بازار است.

رادیاتور حوله ای

رادیاتور حوله ای نیز از دیگر انواع رادیاتور هاست که برای گرم کردن حوله ها و حمام ها استفاده میشوند این نوع از رادیاتور ها از آلومینیوم یا مس ساخته میشوند. و همانطور که گفتیم در حمام ها و رختکن های استخر ها نیز استفاده میشوند.

قیمت رادیاتور

قیمت رادیاتور بستگی به اندازه، نوع جنس، برند و ویژگی های مختلف آن دارد. رادیاتور های کوچک معمولا ارزان تر از رادیاتور های بزرگتر هستند و رادیاتور های آلومینیومی از رادیاتور های فولادی به دلیل کارآمدی بیشتر، گرانتر بودن از فولاد و داشتن ویژگی تهویه مطبوع قیمت بالاتری دارند. ما در فروشگاه رادیاتور دماکده با داشتن نمایندگی چندین شرکت بزرگ و مهم رادیاتور در ایران از نظر قیمتی قیمت های بسیار مناسب و رقابتی را برای شما داخل سایت خود گذاشتیم و برخی از زمان ها نیز با جشنواره های تخفیفی که داریم قیمت های مناسبتری دارند.

لیست قیمت رادیاتور