نمایش 1–12 از 72 نتیجه

پکیج

پکيج دیواری بوتان مدل PARMA 22RSI

اتمام موحودی

برند

بوتان

مدل

Parma 22 RSi

حداکثر توان گرمایی kw

22.7

حداکثر توان گرمایی kcal/hr

19500

حداکثر ارتفاع پمپ (m.w.c)

5

ظرفیت منبع انبساط(lit)

8

قطر دودکش(cm)

6/10

وزن خالص(kg)

32

ابعاد(cm)

33.2*40*74

قطر لوله های آب سرد و گرم(inch)

1/2

قطر لوله های مدار گرمایش(inch)

3/4

پکیج بوتان مدل Parma 24RSI

اتمام موحودی

برند

بوتان

مدل

Parma 24RSI

حداکثر توان گرمایی kw

24.3

حداکثر توان گرمایی kcal/hr

19500

حداکثر ارتفاع پمپ (m.w.c)

5

ظرفیت منبع انبساط(lit)

8

قطر دودکش(cm)

6/10

وزن خالص(kg)

33

ابعاد(cm)

33.2*40*74

قطر لوله های آب سرد و گرم(inch)

1/2

قطر لوله های مدار گرمایش(inch)

3/4

پکیج

پکیج

پکیج یک سیستم گرمایشی مرکزی است که برای گرم کردن آب رادیتور ها و همچنین آب مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد. در این توضیحات در فروشگاه دماکده به معرفی پکیج و انواع پکیج می پردازیم و در مورد خرید پکیج و قیمت آن توضیحاتی میدهیم. با دماکده همراه باشید.

پکیج ها معمولا در فضاهای کوچکی نصب میشوند و به دلیل کارآیی بالایی که دارند و مصرف سوخت پایینی که دارند یک انتخاب محبوب بین سایر سیستم های گرمایشی برای منزل و محیط های بزرگ و کوچک هستند.

خرید پکیج

خرید پکیج عمدتا برای گرمایش رادیاتور ها و آب گرم مصرفی خانه در ظرفشویی، سرویس های بهداشتی و حمام بهداشتی صورت می گیرد. در این بخش درباره عوامل مختلفی که بایستی هنگام خرید پکیج بدان توجه کنید می پردازیم.

  • اندازه محیطی که باید گرم شود
  • تعداد افراد خانواده / کاربران
  • نوع سوخت در دسترس
  • قیمت و بوجه

انواع پکیج

پکیج ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند و در فروشگاه نوین پارسه نیز میتوانید انواعی از پکیج های دیواری و زمینی را خریداری نمایید. پکیج ها در برند ها  وشرکت های مختلفی تولید میشوند و در انواع و با مدل ها وظرفیت های مختلفی در دماکده موجود و آماده ارسال هستند.

پکیج های دیواری

پکیج های دیواری کوچکترین نوع پکیج هت هستند و معمولا در فضاهای کوچکی مانند آپارتمان ها و خانه های کوچک نصب و استفاده میشوند. پکیج های دیواری به دلیل اشغال فضای کم بسیار محبوبتر از سایر پکیج ها هستند و در ظرفیت های مختلف و مناسبی نیز برای منزل و اقامتگاه های کوچک و متوسط کاربرد بهینه ای دارند.

پکیج زمینی

پکیج زمینی نوعی دیگر از پکیج ها هست که فاضی بیشتری را میتواند گرم کند و ظرفیت بالاتری نیز معمولا دارند. این پکیج ها در خانه ها و ویلا های بزرگتر استفاده میشوند یا برای گرمایش رادیاتور های هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پکیج

قیمت پکیج بیشتر بستگی به نوع برند، امکانات، وارداتی یا ساخت ایران بودن دارند. پکیج های دیواری قیمت های ارزان تری دارند و قیمت آنها از چند میلیون تومان شروع میشوند و تا 50 یا 60 میلیون تومان در برند ها و ظرفیت های بالاتر به موجود اند. اما در پکیج های زمینی که امکانات و ویژگی ها وظرفیت متفاوتی دارند قیمت های بالاتری دارند و مناسب فضاهای بزرگتری نیز می باشند.

در صورتی که نیاز خرید پکیج بصورت عمده یا تکی داشتید میتوانید به راحتی با انتخاب پکیج مدنظر خود خریدتان را انجام دهید یا ابتدا با کسب مشاوره از کارشناسان ما در بازرگانی دماکده به شماره 09131615848 انتخابی صحیح داشته باشید.