اجرای انواع لوله کشی ساختمان :

لوله کشی آب سرد و گرم

برای لوله کشی آب ساختمان و جدا کردن لوله کشی آب سرد و گرم باید بر شیوه ای صحیح کار لوله کشی را به انجام رساند، این لوله کشی باید طبق اصول انجام گیرد تا آب در ساختمان به گونه ای مناسب منتقل شود و دچار نشتی یا ایرادات دیگر نشود. با لوله کشی صحیح ساختمان و صرف وقت و هزینه اولیه، از پرداخت هزینه های جانبی برای تعمیر و تصحیح لوله کشی نامناسب جلوگیری کنید.

ادامه مطالب

لوله کشی فاضلاب

اصول لوله کشی فاضلاب ساختمان به شرح زیر است:

1 -سرعت تخلیه لوله کشی فاضلاب باید مناسب باشد، سرعت تخلیه با فشار زیاد یا کم مشکل زاست.

2 -لوله کشی صحیح از رسوب گذاری مواد در لوله ها جلوگیری می کند.

ادامه مطالب

لوله کشی گاز

پس از پایان دیوار چینی در اجرای ساختمان (مسکونی) و قبل از شروع گچ و خاک، باید اقدام به تشکیل پرونده جهت لوله کشی گاز نمود.

مراحل لوله کشی گاز به قرار زیر است:

1.تشکیل پرونده در سازمان نظام مهندسی و تعیین ناظر.

2.انتخاب پیمانکار (مجری) لوله کشی گاز.

3.پایان عملیات لوله کشی.

4.تأیید مهندس ناظر.

5.نصب علم و کنتور گاز (خانگی یا تجاری).

ادامه مطلب

لوله کشی شوفاژ

متخصصین لوله کش و سرویس کار شوفاژ همه خدمات نصب و تعمیر شوفاژ را انجام می دهند. نصب رادیاتور شوفاژ، تعمیرات شوفاژ، تشخیص خرابی در شوفاژ خانه، تعمیر موتورخانه شوفاژ، تعویض رادیاتورهای قدیمی، هواگیری شوفاژ، نصب ترموستات اتاقی، آب بندی بین پره ها توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه در تمام مناطق کاشان وحومه پذیرفته می شود.

ادامه مطلب

لوله کشی گرمایش ازکف

در بسیاری از کشورها به دلیل این که از مصرف انرژی اضافی ممانعت می کند، بسیار طرفدار دارد. از این جهت که می تواند ۲۵ تا ۳۰ درصد نسبت به سایر تجهیزات در مصرف انرژی صرفه جويی کرده و نیز تا ارتفاع دو متری از سطح زمین را گرم کند، در محیط های بزرگ بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. 

ادامه مطالب

لوله کشی استخر

تا دهه گذشته در لوله کشی استخر که مرسوم به لوله های گالوانیزه (لوله فولادی با روکش از روی ) بودند .اما به دلیل اینکه در استخر شنا میزان کلر آب بیشتر از حد معمول هست و بعد از مدتی لوله های فلزی دچار مشکلاتی همچون ترکیدگی نشتی و… به وجود می آمد. و خسارت های زیادی به همراه داشت .اما در نهایت المان پیش قدم شد و استاندادرد جدیدی تدوین کرد.و شروع به تولید لوله های یو پی وی سی کرد این لوله ها ساختار مشابه به لوله های Pvc دارند ومقاومت بالایی در مقابل فشار دارند .

ادامه مطلب

 

لوله کشی سونا بخار

طراحی سونای بخار شامل انواع پیش ساخته ،سفارشی ساز،خانگی،عمومی و غیره آن به گونه ای است که سقف آنها معمولا به صورت شیب دار ساخته می شود. به عنوان یک قاعده سر انگشتی به منظور جلوگیری از ریختن قطرات آب تبخیر شده بر روی بدن کاربران سونا،شیب سقف به ازای هر سی سانتی متر باید پنج سانتی متر در نظر گرفته شود. به منظور به حداکثر رساندن ارتفاع اتاق سونای بخار،این شیب را می توان از قسمت مرکزی سقف به طرفین ایجاد کرد.

ادامه مطلب

لوله کشی جکوزی

مسیر گردش آب در یک وان جکوزی را سیستم لوله کشی آن می نامند. در اصل جکوزی سیستم لوله کشی بسیار مشابهی با استخرها دارد و آب در مدار آنها مرتبا در حال تغییر است. هر چند در مکان ها و ویلاهایی که استخر تعبیه می شود ممکن است بسته به مهندس تاسیسات سیستم لوله کشی استخر و لوله کشی جکوزی بصورت مشترک و یا مجزا دیده شود ولی در صورت کلی بهتر است سیستم لوله کشی جکوزی با لوله کشی استخر مجزا باشد.

ادامه مطلب

لوله کشی موتورخانه

بعد از استقرار اجزای مختلف موتورخانه ساختمان، لازم است با شبکه ای از لوله ها و اتصالات و سایر تجهیزات مربوط به لوله کشی، ارتباط بین آنها را برقرار کرد. در این مقاله نحوه اجرای لوله کشی موتورخانه ساختمان را در قالب یک فرآیند چند مرحله ای خدمت شما عزیزان ارائه می شود.

ادامه مطلب

لوله کشی آتش نشانی

اجرای لوله کشی سیستم آتش نشانی یا اطفاء حریق مجموعه اقداماتی است که برای مقابله با آتش بوسیله خاموش کردن، کنترل و یا هدایت آتش‌های ناخواسته انجام می‌گیرد.

ادامه مطالب

لوله مسی کولر گازی

لیست کلی لوله مسی در برند ها و مصارف گوناگون لوله مسی به دو روش اکسترود و DIRECT TUBE تولید می شود. لوله مسی بنا به کاربرد آن، با آلیاژها و ابعاد مختلف تولید می شود. با توجه به هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی فوق العاده مس، کاربرد لوله مسی نیز به دو گروه اصلی تقسیم می شود که عبارتند از انتقال جریان الکتریکی و انتقال حرارت.
فروش در انواع TPC & DHP & DLP بصورت شاخه ، کویل(LWC)، کلاف و ویی(capilary) در سایز های مختلف و با بهترین کیفیت، قیمت و شرایط می باشد.همچنین با توجه به موجودیت انواع لوله مسی در سایزهای مختلف تحویل سفارش مشتریان گرامی در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

ادامه مطالب

لوله کشی جارو برقی مرکزی

باتوجه به آلودگی هوای شهرها و افزایش بیماری های ریوی، پالایش محیط زندگی از گردوغبار و آلودگی ها بخش مهمی از دغدغه شهروند مدرن امروز شده است و طبعاً انتخاب جاروبرقی مناسب اهمیت ویژه ای در این خصوص دارد. جاروبرقی های خانگی معمول ۷۰% از گرد و غبار مکش شده را بواسطه عمل دمش مجداً در فضا پراکنده می کنند. نتایج تحقیقات بالینی در دانشگاه کالیفرنیا آمریکا نشان می دهد بیماران مبتلا به آلرژی پس از یک دوره استفاده از جاروبرقی مرکزی به جای جاروهای خانگی، بهبود قابل توجهی از ۴۴% تا ۶۶% درعلائم تنفسی، بهبود خواب، حساسیت های غیرتنفسی و چشمی داشته اند.

ادامه مطالب

لوله کشی مهپاش

با توجه به نیاز کاربرد با دو سیستم 1- لوله های فشار قوی پلی آمید و اتصالات فیتنگی و 2-  لوله و اتصالات مهره و دنباله ای قابل ارائه می باشد. این شرکت با توجه به داشتن نیروهای متخصص نسبت به طراحی این سیستم ها اقدام  می نماید از جمله:

ادامه مطالب

اجرای انواع لوله کشی کشاورزی:

لوله کشی آبیاری قطره ای

در آبیاری قطره‌ای آب از یک شبکه لوله کم فشار به صورت یک الگوی از قبل تعیین شده ، پخش می‌گردد . وسیله خروج آب به خاک « قطره ‏چکان « نام دارد . قطره چکانها از طریق یک نازل باریک یا مسیر جریان طویل ، فشار موجود در شبکه لوله را کاهش میدهند و موجب کاهش ‏دبی تخلیه تا حدود لیتر بر ساعت میشوند .
ادامه مطالب

لوله کشی سرمایش گلخانه ای

اکثر نقاط به جز نقاطی که در ارتفاعات قرار دترند در طول سال یک دوره ی گرمایی را طی می نمایند . این گرما برای گیاهان درون گلخانه اغلب مضر است . اثرات دمای زیاد باعث می ش.د استحکام ساقه از بین  برود و گل ها کوچک شود و در برخی موارد باعث مرگ جوانه ها می شود . به همین دلیل سرماش در گلخانه ها حائز اهمیت است . 

 

ادامه مطالب

لوله کشی گرمایش گلخانه

یکی از مهم ترین مباحث در تولید محصولات کشاورزی، تولید خارج از فصل می باشد. در گلخانه ها می توان دما، رطوبت، میزان تشعشعات نور خورشید، مقادیر اکسیژن و گازهای موثر مانند co2 را به نحو مطلوبی کنترل کرد به گونه ای که بتوان در بهترین زمان ممکن از نظر تقاضای محصول و قیمت آن در بازار مصرف، تولید را انجام داد. سیستم های گرمایشی در گلخانه ها از بیشترین تأثیرات در این مهم برخوردار هستند.

ادامه مطالب

 

تاسیسات مهندسی کاشان
https://www.damakadeh.com
    سبد خرید

    ورود